Apie Mus 2018-11-12T13:20:43+03:00
apie mus

Suknelės Tikroms fėjoms – įspūdingos, o puoštis tokiomis suknelėmis – tai kiekvienos išskirtinės ir drąsios moters sparnuota svajonė, kuri tikrai išsipildys!
Užėjusios pas mus, išvysite jaukius suknelių namus, kur suknelės nepaprastos, skirtos tokioms moterims, kurios sugeba susikurti savitą gyvenimo stilių, savo nepakartojamą, paslaptingą pasaulį. Tokiai moteriai praėjus, norisi atsigręžti net nesupratus kodėl, dar ilgai stebėti ją nueinančią. Tokiai, kuri tarsi nepaliesta rutinos nieko nebijo, laisva nuo prietarų, kuri tarsi turi savo nuosavą gyvenimo kodeksą, taisykles, nuostatas.Suknelių namuose rasite šiuolaikiškas, išskirtinio grožio garsių Lietuvos ir Italijos dizainerių su meile kurtas vestuvines ir progines sukneles, kurios pasižymi išskirtiniu savo lengvumu, elegancija, rafinuotumu ir turtingumu. O prie pasirinktos suknelės papuošalų kūrėja Jums pasiūlys vienetinius, rankų darbo papuošalus.
Vestuvinių ir proginių suknelių išsirinkimui visada skiriame individualius susitikimus, kurių metu mūsų visas dėmesys bus skiriamas tik Jums. Patarsime ir pakonsultuosime bei padėsime išsirinkti tokią suknelę, kuri Jums labiausiai tinka ir patinka. Maloniai prašome prieš atvykstant rezervuoti laiką Jums patogiu metu mūsų maloniam susitikimui jaukiuose suknelių namuose!